Fialkový

Skladem (k odeslání do 3-5 dní)
990 Kč

Kombinace lolitu, slunečního kamene a žlutého zlata lahodí oku a má krásné vlastnosti.

Lolit je kámen, který napomáhá odkrýt a pochopit příčiny různých návyků. Usnadňuje projevit vlastní osobnost a odprostit se od očekávání ostatních. Pročišťuje staré myšlenkové vzorce, odstraňuje staré stereotypy karmické nerovnováhy, čímž vytvoří v duši prostor, do kterého lze vložit nové způsoby chování.

Sluneční kámen vnáší do života radost a světlo. Tento kámen je silně nabitý sluneční energií, která prozáří vaši duši. Naučí  nezávislosti k vašim nejbližším, a umění říkat lidem „ne“. Napomáhá pozitivnímu myšlení. Působí proti depresi, pocitům opuštěnosti a dodává sebedůvěru. V kombinaci s karneolem má obrovskou sílu.Karneol je stabilizující kámen s vysokou energií, který má schopnost čistit jiné kameny. Karneol je kámen, který dokáže dobít organismus energií, posiluje, dodává elán... Usnadňuje rozhodování a přináší hojnost do Vašeho domova. Je to kámen, který vás udrží v realitě. Brání vzniku negativních emocí a je mocným ochráncem před závistí, vztekem i zlobou. Svého majitele naplňuje odvahou a důvěrou v sebe sama, odstraňuje pochybnosti a připomíná nám naši výjimečnost. Je skvělým pomocníkem při magických rituálech a magii lásky, protože zvyšuje vášeň. 

Kamínky velikosti 2 mm jsou navlečeny na hedvábíčku béžové barvy a jsou v kombinaci s tepaným srdíčkem vyrobeným  ze žlutého  zlata ryzosti 14 kt. Ukončen je do shamballa vázání, jak my říkáme s "cancourkama":-). Velikostně se náramek přizpůsobí obvodu zápěstí 12-20 cm.

 

Materiál                žluté zlato

                           ryzost 14 kt 585/ 1000

Váha                    0,1 g

Polodrahokamy     Lolit

                           Sunstone

Velikost                2 mm