Pastelky

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
990 Kč
Kategorie: Náramky
Položka byla vyprodána…

Náramek laděný do pastelových tónů. Kombinace amzonitu, slunečního kamene a žlutého zlata evokuje léto.

Amazonit připomíná svými podmanivými odstíny tyrkysově zelené hlubokou průzračnou vodu, navozuje klid duše, pocit bezpečí, rovnováhu a harmonii. Je nazýván „kamenem odvahy a pravdy“. Používá se k hledání sebe sama, objevení vlastní pravdy a k překonání strachu. Pomáhá svobodně vyjadřovat myšlenky a pocity.

Sluneční kámen vnáší do života radost a světlo. Tento kámen je silně nabitý sluneční energií, která prozáří vaši duši. Naučí  nezávislosti k vašim nejbližším, a umění říkat lidem „ne“. Napomáhá pozitivnímu myšlení. Působí proti depresi, pocitům opuštěnosti a dodává sebedůvěru. V kombinaci s karneolem má obrovskou sílu.Karneol je stabilizující kámen s vysokou energií, který má schopnost čistit jiné kameny. Karneol je kámen, který dokáže dobít organismus energií, posiluje, dodává elán... Usnadňuje rozhodování a přináší hojnost do Vašeho domova. Je to kámen, který vás udrží v realitě. Brání vzniku negativních emocí a je mocným ochráncem před závistí, vztekem i zlobou. Svého majitele naplňuje odvahou a důvěrou v sebe sama, odstraňuje pochybnosti a připomíná nám naši výjimečnost. Je skvělým pomocníkem při magických rituálech a magii lásky, protože zvyšuje vášeň. 

Kameny jsou navlečeny na hedvábíčku béžové barvy a je v kombinaci se srdíčkem vyrobeným  ze žlutého  zlata ryzosti 14 kt. Barevná sytost kamínků se může lišit. Ukončen je do shamballa vázání, jak my říkáme s "cancourkama":-). Velikostně se náramek přizpůsobí obvodu zápěstí 12-20 cm.

 

 

Materiál                žluté zlato

                           ryzost 14 kt 585/ 1000

Váha                    0,07 g

Polodrahokamy     Amazonit

                           Sunstone

Velikost                2 mm